Realizacje

Wybierz jakość i doświadczenie

Poznaj nasze realizacje

Koralowe Osiedle przy ul. Koralowej 29 w Lublinie

Koralowe osiedle to kompleks mieszkalny wielorodzinny z usługami oraz garażem podziemnym w dzielnicy Węglinek przy ul. Koralowej 29 w Lublinie.

Osiedle EKO-PARK przy ul. Kwarcowej w Lublinie

Osiedle Eko Park to kompleks mieszkalny wielorodzinny wraz z garażami podziemnymi zlokalizowany w dzielnicy Węglinek przy ul. Kwarcowej 22 i 32 w Lublinie.

APARTAMENTY VETTERA przy ul. Misjonarskiej 20 w Lublinie

Apartamenty Vettera to zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażem podziemnym, zlokalizowanych w centrum Lublina przy ul. Misjonarskiej 20.

Biurowiec G7 Inter Office przy ul. Gęsiej w Lublinie

G7 Inter Office to zespół budynków biurowo-handlowo-usługowych z garażem podziemnym zlokalizowanych przy ul. Gęsiej 7 w Lublinie.

Osiedle TRZEŚNIOWSKA PARK przy ul. Kminkowej 8 w Lublinie

Trześniowska Park to kompleks wielorodzinny z garażem podziemnym położony w dzielnicy Ponikwoda przy ul. Kminkowej 8 w Lublinie.

Budynek wielorodzinny przy ul. Krętej 3b w Lublinie

Budynek mieszkalny wielorodzinny wraz z garażem podziemnym zlokalizowany jest w dzielnicy Kośminek przy ul. Krętej 3B w Lubinie.

Osiedle MAŁA DZIESIĄTA przy ul. Wojennej w Lublinie

Mała Dziesiąta to osiedle budynków wielorodzinnych z garażami podziemnymi, zlokalizowanych w dzielnicy Dziesiąta przy ul. Wojennej 1b, c, d, f w Lublinie.

Osiedle Hvile Park przy ul. Nałęczowskiej w Lublinie

Osiedle HVILE PARK to kompleks budynków mieszkalnych wielorodzinnych zlokalizowanych przy ul. Nałęczowskiej 175 w Lublinie.

Mury oporowe wraz z konstrukcją pod rurociąg sieci LPEC w Lublinie

Jedną z pierwszych realizacji naszej firmy było wykonanie murów oporowych wraz z konstrukcją pod rurociąg sieci LPEC, będących częścią inwestycji przy ul. Diamentowej 29 w Lublinie.